
Карниз для штор Mardom антик Саліна коричневий одинарний 25 мм 160 см
1 329 ₴
- В наявності
- Код: QR15687
+380 (95) 623-69-63
КостянтинУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карниз Salina одинарний виготовлений з металу з металевими кронштейнами і закінченнями з дерева (сосна). Товщина труби - 25 мм. Довжина карниза 200 див. Комплектується кільцями з гачками. Колір: античне золото, наконечник коричневий. Повністю укомплектований.
В комплекті труби, накінечники, заглушки, кронштейни, бігункиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид карниза | Штанговий (круглопалочний) карниз |
| Колір | Антик |
| Кріплення | Настінне |
| Кількість рядів | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Можливість стику | Ні |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Спосіб підвісу штор | Кільця з гачками |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Розміри карниза | |
| Довжина | 160 см |
| Довжина накінечника | 150 мм |
| Діаметр штангового карниза | 25 мм |
| Загальна довжина карниза | 1.9 м |
| Комплектація карниза | |
| Кронштейн для кріплення | 2 шт. |
| Накінечник | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴

