
Карниз для штор Mardom Tende Crystal антик одинарний 28 мм 160 см
1 357 ₴
- В наявності
- Код: QR15697
+380 (95) 623-69-63
КостянтинУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одинарний металевий карниз Tende Crystal. Товщина труби - 28 мм. Довжина карниза 160 див. Комплектується кільцями з затискачами і набір пластикових бігунків. Колір: античне золото, наконечник крістал . Повністю укомплектований.
В комплекті труби, накінечники, заглушки, кронштейни, бігункиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид карниза | Штанговий (круглопалочний) карниз |
| Колір | Антик |
| Кріплення | Настінне |
| Кількість рядів | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Спосіб підвісу штор | Кільця з затискачами |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Розміри карниза | |
| Довжина | 160 см |
| Довжина накінечника | 100 мм |
| Діаметр штангового карниза | 28 мм |
| Загальна довжина карниза | 1.8 м |
| Комплектація карниза | |
| Кронштейн для кріплення | 2 шт. |
| Кільця з затискачами | 16 шт. |
| Накінечник | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 357 ₴
