
Карниз Барамела 240 см одинарний антик/чорний матовий модерн 25 мм гладка (кільця з гачками)
1 523 ₴
- В наявності
- Код: QR21491
+380 (95) 623-69-63
КостянтинУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглі металеві карнизи для штор, завдяки традиційній формі, є універсальним варіантом декорування вікон і відмінним акцентом для будь-якого стилю інтер'єру. Легка установка і довговічна експлуатація металевих карнизів роблять їх особливо популярними.
В комплекті труби, накінечники, заглушки, кронштейни, бігункиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид карниза | Штанговий (круглопалочний) карниз |
| Відліт від стіни | 14 см |
| Колір | Чорний |
| Кріплення | До стіни або до стелі |
| Кількість рядів | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Спосіб підвісу штор | Кільця з гачками |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Розміри карниза | |
| Довжина | 240 см |
| Довжина кронштейна | 140 мм |
| Довжина накінечника | 65 мм |
| Діаметр штангового карниза | 25 мм |
| Загальна довжина карниза | 2.51 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 523 ₴





